Niewinność bieli

On 09/11/2012

Zimno, zimniej, coraz zimniej. Opatulamy się wielgachnym, ciepłym swetrem, chwytamy w dłoń ciepły kubek z herbatą i czytamy ulubioną książkę. Ale zaraz, zaraz! Gdzie kobiecość? Czy musimy się z nią pożegnać, gdy tylko rozpoczynają się chłodniejsze dni?! Oczywiście, że nie. Raz, dwa, otwieramy szafę i szukamy inspiracji!

Niewinność i lekkość kojarzą się głównie z wakacjami, ale wystarczy dosłownie chwila zastanowienia, by w magiczny sposób przemycić trochę cieplejszych klimatów w dni obecne. Biała sukienka – must have ostatniego lata doskonale sprawdzi się również wczesną jesienią!

Świetnie przykuwa uwagę i to niemalże w każdym zestawie!


Elegantkom proponujemy model Natasza: wystarczy dobrać piękne buty w szpic, ozdobną kopertówkę, a z pewnością zrobisz wrażenie! Całość uzupełnij stonowaną fryzurą i makijażem.


Niepokornym duszom z pewnością spodoba się model Delfina. Ten teoretycznie prosty krój kusi półprzeźroczystymi wstawkami! Któż by przeszedł obok niego obojętnie?

Na koniec natomiast mamy coś specjalnego dla fanek czerni!

Zachęcamy, by choć na chwilę zmieniły swoje ukochane nawyki i wybrały wersję black&white!  Macie wątpliwości, czy to dobry pomysł? Spójrzcie tylko na Mirabellę, a z pewnością się ich pozbędziecie.

Dodaj komentarz

Od 15 września zapraszamy do naszego salonu w
Galerii Plaza Kraków

Dagnez Plaza