Jak się nosi romantyczka

On 23/10/2012

Wierzycie, że cechy charakteru mają ogromny wpływ na wybieraną przez nas garderobę? My w zupełności podpisujemy się pod tym stwierdzeniem. Na zachętę i potwierdzenie tej tezy przyjrzyjmy się garderobie romantyczki.

 

Dziewczęca i słodka. Taka jest romantyczka.  Ceni sobie patos, ulotność i zwiewność. Także w modzie. Sięga po spokojne, stonowane, pastelowe kolory, dobre jakościowo tkaniny i subtelne desenie. Jej szafa jest jednolita i konkretna, wszystko jest ze sobą spójne i ciężko doszukiwać się w niej przypadkowości. W pierwszej kolejności wybiera sukienki i kobiece fasony – wszystko, co kojarzone jest z ultra kobiecością. Rozsmakowuje się w koronkach i delikatnych dodatkach, uwielbia kwiaty.  I choć idealny czas by obudzić w sobie takie sympatie już dawno za nami, jesień i zima wcale nie każą nam z nich rezygnować.

 

 

Sięgajmy więc po delikatność i zwiewność, na przekór kapryśnej aurze. Idealnie skrojona sukienka świetnie sprawdzi się także pod płaszczem, a przecież nigdy nie wiemy czy jesienny spacer nie skończy się romantyczną kolacją 😉 Pamiętajmy o klasyce – uniwersalne fasony i kolory, które nigdy nie wychodzą z mody posłużą nam dłużej niż chwilowe trendy.

 

Dodaj komentarz

Od 15 września zapraszamy do naszego salonu w
Galerii Plaza Kraków

Dagnez Plaza