Jak okiełznać „małą – białą”?

On 12/05/2013

Czarne sukienki nie mają już przed nami tajemnic. Wiemy jak je modyfikować, jak ożywiać, jak dopasowywać do okazji. Jak natomiast ujarzmić małą białą, by była nie tylko genialną bazą dla różnych stylizacji, ale też byśmy mogły wykorzystać ją na najróżniejsze okazje?

Za przykład posłuży nam Iwa – sukienka z naszej nowej kolekcji. http://dagnez.pl/pl/1285-iwa-iv.html

Po pierwsze: romantycznie

Biel jest dziewczęca, świeża i ponadczasowa. Idealnie sprawdzi się zarówno u dziewczyn o mocnym typie urody, jak i u tych, które reprezentują raczej delikatne typy kolorystyczne. Wystarczy, że do sukienki dodamy biżuterię, kapelusz, perły i motywy kwiatowe, a nasza stylizacja będzie ultraromantyczna.

Po drugie: elegancko

Biel – obok czerni – to kolor galowy. Czemu więc nie odwrócić żelaznych zasad? Idąc na spotkanie biznesowe ubierz białą sukienkę i żakiet w kolorze czerni, beżu lub fuksji. W połączeniu ze szpilkami nude będziesz wyglądać modnie i szykownie, a przy tym oryginalnie i niestandardowo. Czy można oczekiwać więcej od biznesowej stylizacji? 🙂

Po trzecie: na rockowo

Punk, rock, subkultury. Przemycamy je w stylizacji nawet wtedy, gdy baza jest bardzo delikatna. Do białej sukienki ubierz cięższą ramoneskę i buty na koturnie. Przełamanie form i pierwotnego przeznaczenia ubrań to hit XXI wieku – odchodzi się od tego, co nosić wypada, a czego nie. Szalej!

Pamiętaj, że solidna baza posłuży Ci przez lata. To inwestycja, która naprawdę się zwróci. Jeśli nie chcesz na każdą okazję kupować nowej sukienki – myśl praktycznie. Kombinuj, co z czym łączyć dla uzyskania oszałamiającego wyglądu. Nasze propozycje to tylko wstęp. Reszta jest w Twoich rękach 🙂

 

 

Dodaj komentarz

Od 15 września zapraszamy do naszego salonu w
Galerii Plaza Kraków

Dagnez Plaza