Studniówka w stylu gwiazd

On 02/12/2012

Styl gwiazd lat 50. może nie tylko stanowić dla Was wspaniałą inspirację na co dzień, ale również od święta! Przy wyborze studniówkowej kreacji proponujemy zastanowić się nad tym, która z gwiazd jest Twoim zdaniem najjaśniejsza. Po co? By podążać za jej blaskiem, wykorzystać dokładnie te same triki w makijażu i ubiorze. No to co? Zaczynamy!

Audrey Hepburn- pierwsza gwiazda naszego cyklu o ikonach mody lat 50., wybierała zwykle stroje klasyczne i eleganckie. Jeśli jesteś jej fanką powinnaś zatem szukać sukienek o ołówkowym kroju. Najlepiej w kolorze czarnym!

Marylin Monroe- stawiała na podkreślenie atutów kobiecego ciała. Charakterystyczną cechą sukienek, które wybierała jest tzw amerykański dekolt.

Grace Kelly- zdobywczyni Oscara miała prawdziwie wyrafinowany gust. Długa sukienka, piękny dekolt i misterne wykończenie to coś co z pewnością by się jej spodobało.

Słowem zakończenia: warto pamiętać, że najważniejsze, by w życiu być po prostu sobą. Podpatrywać gwiazdy, czerpać z nich co najlepsze, ale nie stać się kompletną kopią.

Trzymamy za Was wszystkie kciuki w drodze do odnalezienia swojego prawdziwie gwieździstego stylu! 🙂

 

Dodaj komentarz

Od 15 września zapraszamy do naszego salonu w
Galerii Plaza Kraków

Dagnez Plaza