DAGNEZ na wyborach miss Śląska i Moraw.

On 30/11/2012

Nie od dziś wiadomo, że słowiański typ urody cieszy się niesamowitym uznaniem na niemal całym świecie. Nic więc dziwnego, że rywalizacja Polek – tym razem mieszkanek Śląska – i Czeszek wywołała sporo emocji zarówno w środowisku mody jak i Internetu.

W ubiegłą sobotę, tj. 24.11 o koronę najpiękniejszej walczyło 25 dziewczyn. 15 reprezentantek Polski i 10 dziewcząt z Czech. Dla których z nich jury i internauci byli bardziej łaskawi? Czytajcie dalej 🙂

Castingi do konkursu odbyły się wcześniej w klubie  Energy w Katowicach oraz w Fantasy Parku w Sosnowcu. Sobotnia gala w hali Expo Silesia rozpoczęła  się w południe prezentacją kandydatek w strojach ze skóry. 40 minut później panie  można było zobaczyć w kreacjach wieczorowych, a o godz. 14.30 pojawiły  się na scenie w futrach, założonych bezpośrednio na bieliznę. Godzinę później odbył się  zaplanowany  pokaz w kostiumach kąpielowych, a o 16.30 – w sukniach ślubnych. W jego trakcie widzowie poznali  nazwiska laureatek.

Wybory to świetna okazja, aby zwrócić uwagę sponsorów na instytucje potrzebujące wsparcia. Dlatego po raz drugi postanowiliśmy pomóc Domowi Dziecka Zakątek w Brynowie. Polskie kandydatki do tytułu miss poprowadziły tam ostatnio zajęcia dla dzieci, a M Hotel w Sosnowcu, który jest głównym sponsorem gali, kupił dzieciom prezenty na mikołajki – mówi Gabriela Kukla, właścicielka agencji Gabriela Models, która organizuje wybory wraz z czeską agencję Santen.

 

Kan­dy­datki do korony zapre­zen­to­wały się w kilku kre­acjach, jed­nak naj­więk­sze emo­cje wzbu­dziła pre­zen­ta­cja w bie­liź­nie firmy Hamana,  futrach Magra i oczywiście sukniach DAGNEZ 🙂

Osta­tecz­nie Miss Śląska i Moraw 2012 została Patry­cja Gło­dow­ska z Będzina, tytuł pierw­szej wice­miss przy­znano Czeszce, Klarce Telec­kiej, drugą wice­miss została Daria Lipow­ska z Sosnowca, a trze­cią Kata­rzyna Wasiak z Sie­mia­no­wic Śląskich.

 

Dodaj komentarz

Od 15 września zapraszamy do naszego salonu w
Galerii Plaza Kraków

Dagnez Plaza